Wiosenne przymrozki tonie lada wyzwanie 

To nie jest łatwa wiosna dla roślin. Jeśli macie własne uprawy owoców i warzyw wiecie, że straty przez mrozy i podtopienia mogą być olbrzymie duże. Wiele osób ratuje się chemią, ale jaki jest cel własnych upraw jeśli nie zdrowe owoce i warzywa? Na szczęście, na ratunek przychodzi ekologiczny nawóz interwencyjny BiOgardena (zobacz teraz w sklepie), który zastosowany na uszkodzoną roślinę pomoże jej się szybko zregenerować.

Dodatkową zaletą nawozu interwencyjnego BiOgardena jest prewencja, czyli stosowanie nawozu przed wystąpieniem czynników stresowych (np. susza, zalanie), pomaga roślinie przetrwać ten trudny okres. Dzięki temu  straty w uprawach są mniejsze! Zamiast leczyć, możemy zapobiegać 😉

Jak nawozić uprawy owocowe? 

Naturalnie! Jeśli chcemy mieć zdrowe plony z naszych drzew i krzewów owocowych musimy stosować naturalne nawozy. Należy pamiętać, że kompost i obornik mają niewiele składników pokarmowych, mogą przenosić nasiona chwastów, szkodniki, patogeny. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest ekologiczny nawóz uniwersalny BiOgardena (zobacz teraz w sklepie). Nawozi on i użyźnia glebę, jest sterylny, więc nie przenosi niebezpiecznych organizmów ani substancji. Uwalnia się stopniowo, wraz z zapotrzebowaniem rośliny i stosuje się go raz na sezon!

CIEKAWE DLA CIEBIE: