Najlepszy nawóz azotowy do trawnika
BiOgardena to naturalne rozwiązania dla osób, które mają problemy ze swoim trawnikiem i co sezon zadają sobie pytania takie jak: co na mech na trawniku? Jak pozbyć się mchu z trawnika? Co zrobić by trawnik był gęsty? Co na trawnik po zimie? Co na trawnik jesienią? Jaki nawóz jesienny zastosować? Co na wypalony trawnik? Zżółknięta trawa – co zastosować by uratować trawnik? Co zrobić, żeby trawnik był ładny i zielony? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w nawozach BiOgardeny!
Organiczne nawożenie jest lepsze!
Oferujemy Państwu bogaty produktów organicznych do trawnika: ekologiczny nawóz azotowy do trawnika na wiosnę i jesień, azotowy nawóz jesienny do trawnika w workach 10/25 kg wspierający lepsze przezimowanie trawy, organiczny nawóz do trawy BiOgardena Professional w workach 25 kg. Oferujemy również gotowe zestawy nawozów całorocznych do trawnika dla trawników różnej wielkości, tak by nie musieli Państwo liczyć, ile worków należy kupić – nawóz na 100 m2, 250m2, 500 m2, 1000 m2 trawnika.
Problemy z trawnikiem? BiOgardena!
Nasz sklep online z nawozami organicznymi oferuje również skuteczne rozwiązania na popularne problemy związane z trawnikiem: mech na trawie (Nawóz Antymech – już wiesz, jak pozbyć się mchu na trawniku), wypalony słońcem trawnik – nawóz w zestawie z biostymulującym interwencyjnym nawozem w płynie (zestaw ten będzie odpowiedni również w przypadku, gdy: trawnik jest przebarwiony / źle wybarwiony, trawnik przesuszony, rzadki trawnik – trawnik nie jest gęsty, nieodporny na przymrozki, trawnik po przelaniu, itp.). Każdy nawóz można stosować już w momencie zakładania trawnika – nie wypalają trawy jak nawozy mineralne. Dlatego też nie wahaj się dłużej i wybierz bezpieczny dla zwierząt i ludzi organiczny nawóz do trawnika.
Pielęgnacja trawnika – nawóz azotowy
Pielęgnacja trawnika wiosną i jesienią zaczyna się od BiOgardeny! Jeśli masz problem z trawnikiem, pojawiły się na nim suche plamy, suche placki, lub trawa ma dwa kolory / różne kolory / jasny kolor i nie możesz pochwalić się, że bujny i ciemnozielony trawnik należy do Ciebie – nie zastanawiaj się dłużej: nawóz organiczny czy mineralny do trawnika? Odpowiedź jest prosta: z naszymi nawozami nie ma ryzyka przenawożenia, a trawa jest dobrze ukorzeniona i zdrowa, dlatego Twój trawnik będzie zachwycał Ciebie, Twoich sąsiadów i znajomych! Gdy zapytają, jak pielęgnować trawnik by był gęsty – szepnij słówko o BiOgardenie.

Twój Koszyk

KUP TERAZ

Przejdź do góry