Nawozy do owoców i warzyw BiOgardena to nasza gwarancja większych plonów! Co uprawiasz w swoim domowym ogrodzie lub szklarni? Uprawa owoców: borówki, porzeczek, malin, truskawek? Czy warzyw: pomidorów, ogórków, kalafiorów, sałaty, rzodkiewki, marchwi?

W BiOgardenie oferujemy dwa rodzaje nawozów, idealnych dla upraw warzyw i owoców. Jednym z nich jest nawóz do roślin kwasolubnych, w przypadku owoców jest to nawóz do borówki CNS 30-10-44 (azot-węgiel-siarka), który poprawia pH gleby i poprawia pobieranie z niej składników odżywczych, dzięki czemu zwiększa plony borówki i sprawia, że owoce są w świetnej kondycji, wolne od chorób i innych problemów.

Nasz drugi organiczny nawóz do owoców i warzyw ma szersze zastosowanie, jest to nawóz azotowy NPK 7-7-7 (azot- fosfor-potas), zawiera ponadto węgiel organiczny i 43% materii organicznej. Występuje w formie wygodnego i przyswajalnego granulatu. Jest to skuteczny organiczny nawóz do owoców – truskawek, poziomek, malin, agrestu, porzeczek, drzew owocowych  i nawóz do warzyw: pomidorów, ogórków, sałaty, kalafiora, dyni, rzodkiewki, buraków, marchwi, itd.).

Jeśli dopiero rozważasz założenie domowego warzywnika, zacznij od wyboru odpowiedniego nawozu, gwarantującego zdrowy rozwój warzyw i pewność, że plony będą pełne witamin i większe, niż w przypadku nawozów mineralnych. Warzywa nawożone organicznie są też znacznie smaczniejsze! Jak często nawozić warzywa? Stosowanie naszego nawozu jest bardzo wygodne: wystarczy jedno zastosowanie na sezon, tak samo w przypadku częstotliwości nawożenia owoców.

Nasze produkty to w 100% nawozy ekologiczne do warzyw i owoców! Bezpieczne dla środowiska, ludzi, zwierząt, pszczół, ryb w zbiornikach wodnych. Nawóz bez GMO. Ważną informacją dla świadomych użytkowników będzie również fakt, że nawóz do owoców i warzyw jest dopuszczony do stosowania w uprawach ekologicznych w Unii Europejskiej. Spełnia szereg norm i wytycznych, które są bardzo surowe. Jednocześnie jest to bardzo skuteczny produkt, o czym świadczą opinie naszych Klientów.

Twój Koszyk

KUP TERAZ

Przejdź do góry