Organiczne nawozy BiOgardena

BiOgardena to marka oferująca nawozy organiczne, które powstały z Natury i dla Natury. W naszym sklepie online znajdziesz: często poszukiwany nawóz azotowy o najwyższej na rynku zawartości azotu organicznego (aż 12%), nawóz azotowo – fosforowy, skuteczny nawóz do roślin ozdobnych, balkonowych.

Wybierz nawóz do trawnika

Oferujemy szeroki wachlarz nawozów do trawnika: mikropelet BiOgardena Professional z wysoką zawartością azotu i węgla organicznego, ekologiczny nawóz do trawników (zaw. azotu organicznego: 12,5%), nawóz do trawnika na jesień: Jesienny nawóz do trawników w workach 10 kg / 25 kg.

Nawóz do warzyw, owoców lub biostymulacja w razie problemów z rośliną

Nawozy BiOgardena są w 100% bezpieczne dla ludzi, zwierząt, roślin i pszczół oraz dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych w Unii Europejskiej. Stosując je, możesz być pewien, że uprawa Twoich warzyw czy owoców jest w 100% ekologiczna, a plony zdrowe, organiczne i pełne witamin! Jeśli masz problem z rośliną, która wyschła lub nie wytrzymała zimy, koniecznie wypróbuj nasz biostymulujący nawóz w płynie – to nawóz interwencyjny idealnie sprawdzający się w rozwiązywaniu problemów z roślinami.

Szeroki wachlarz produktów dla Twojej ekologicznej uprawy kwiatów, iglaków, owoców i warzyw

Z BiOgardeną zadbasz również o: kwiaty ozdobne i balkonowe (nawóz organiczny do kwiatów: monstery, dalii, róży, paproci, kalatei, goździka, storczyka, daglezji, itp.),  iglaki (nawóz do roślin iglastych, krzewów ozdobnych, świerków, tuj), rośliny kwasolubne (nawóz do borówek, hortensji, rododendronów, azalii, wrzosów), owoce i warzywa (skuteczny organiczny nawóz do owoców – truskawek, poziomek, malin, agrestu, porzeczek, drzew owocowych  i warzyw: pomidorów, ogórków, sałaty, kalafiora, dyni, rzodkiewki, buraków, marchwi, itd.).

Naturalny nawóz, naturalnie lepszy efekt!

Nasze nawozy: NPK 7-7-7, NPK 6-5-13, CNS 30-10-44, nie pędzą sztucznie roślin, natomiast wspierają ich zrównoważony wzrost oraz rozwój systemu korzeniowego, poprawiają próchnicę gleby i wzmacniają roślinę: jest ona bardziej odporna na ataki szkodników czy patogenów, silniejsza nawet w trudnych warunkach wzrostu (susza, przelanie), dzięki organicznemu nawożeniu lepiej radzi sobie z zimowaniem.

Większe plony dzięki nawożeniu organicznemu

Dzięki BiOgardenie zwiększysz również plony w swoim przydomowym ogrodzie: owoców będzie więcej i będą większe niż w przypadku używania nawozów mineralnych! Nasi Klienci potwierdzają, że BiOgardena to dobry i skuteczny nawóz do różnych zastosowań – wypróbuj w swoim ogrodzie i dołącz do Zadowolonych!

Twój Koszyk

KUP TERAZ

Przejdź do góry