Zdrowe owoce – jak je uzyskać we własnej uprawie?

Jak uzyskać zdrowe owoce z własnej uprawy?

To nie była łatwa wiosna dla roślin. Jeśli macie własne uprawy owoców i warzyw wiecie, że straty przez mrozy i podtopienia były bardzo duże. Wiele osób ratowało się chemią, ale jaki jest cel własnych upraw jeśli nie zdrowe owoce i warzywa? Na szczęście, na ratunek przyszedł ekologiczny nawóz interwencyjny BiOgardena (zobacz teraz w sklepie), który zastosowany na uszkodzoną roślinę pomógł jej się szybko zregenerować.

czytaj dalej…

Nie wiele osób wie, że nawóz interwencyjny BiOgardena stosowany przed czynnikami stresowymi (np. susza, zalanie), również pomaga roślinie przetrwać ten trudny okres. Dzięki temu  straty w uprawach są mniejsze! Zamiast leczyć można zapobiegać 😉

Jak nawozić uprawy owocowe? 

Naturalnie! Jeśli chcemy mieć zdrowe plony z naszych drzew i krzewów owocowych musimy stosować naturalne nawozy. Należy pamiętać, że kompost i obornik mają niewiele składników pokarmowych, mogą przenosić nasiona chwastów, szkodniki, patogeny. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest ekologiczny nawóz uniwersalny BiOgardena (zobacz teraz w sklepie). Nawozi on i użyźnia glebę, jest sterylny, więc nie przenosi niebezpiecznych organizmów ani substancji. Uwalnia się stopniowo, wraz z zapotrzebowaniem rośliny i stosuje się go raz na sezon!

CIEKAWE DLA CIEBIE:

2017-11-17T16:17:13+00:00